استاندار کرمانشاه خطاب به شهرداران:  کرمانشاهی‌ها در نوروز ۱۴۰۱ منتظر “شهر زیبا” هستند
۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰:۲۹
شناسه : 610
بازدید 50
1

استاندار کرمانشاه خطاب به شهرداران: کرمانشاهی‌ها در نوروز ۱۴۰۱ منتظر “شهر زیبا” هستند ? بهمن امیری مقدم تاکید کرد: داشتن یک “شهر زیبا” مطالبه جدی شهروندان کرمانشاه از شهرداران در نوروز ۱۴۰۱ است. ▫️استاندار کرمانشاه در نشست شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، مدیران کل دفتر فنی و […]

ارسال توسط :
پ
پ

استاندار کرمانشاه خطاب به شهرداران:

کرمانشاهی‌ها در نوروز ۱۴۰۱ منتظر “شهر زیبا” هستند

? بهمن امیری مقدم تاکید کرد: داشتن یک “شهر زیبا” مطالبه جدی شهروندان کرمانشاه از شهرداران در نوروز ۱۴۰۱ است.

▫️استاندار کرمانشاه در نشست شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، مدیران کل دفتر فنی و شهری استانداری، مدیر سازمان همیاری‌‌ها و شهرداران شهرهای مختلف استان برگزار شد؛ عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن ایام نوروز شهرداری‌ها باید از هم اکنون تمام توان خود را برای مهیا کردن یک شهر زیبا به کار گیرند.

▫️وی یادآور شد: البته باید تمامی ادارات دولتی، اصناف و شهروندان در زیباسازی شهر به مجموعه شهرداری کمک کنند.

▫️استاندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت ایجاد نشاط در شهرها گفت: شهرداری‌ها توسعه و نوسازی فضاهای تفریحی، پارک‌ها و شهربازی در سطح شهر ها را در دستور کار قرار دهند تا خانواده ها بتوانند به بهترین شکل از آن بهره مند شوند‌.

▫️وی عنوان کرد: عملکرد شهرداران طی ایام نوروز و در طرح زیباسازی شهرها و همچین نوآوری ها و تحول آفرینی های آن ها در همه عرصه ها با دقت بررسی می شود.

▫️امیری مقدم تاکید کرد: حس زندگی باید در شهرهای ما جاری باشد و شهروندان از فضای شهر احساس لذت کنند.

▫️وی در ادامه سخنانش با تاکید بر نقش آفرینی سازمان همیاری ها در توسعه و رونق اقتصادی استان، عنوان کرد: سازمان همیاری ها باید در کنار کمک به شهرداری ها، با سامان بیشتر و برنامه ریزی‌های مناسب در حوزه های مختلف به توسعه اقتصادی استان و رونق اشتغال کمک کند.

▫️مدیر ارشد استان همچنین بیان کرد: استان کرمانشاه به دلیل همجواری با کشور عراق از یک ظرفیت مناسب برای توسعه گردشگری سلامت برخوردار است و مجموعه همیاری شهرداری ها با توجه به ظرفیتی که دارد؛ می تواند با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به توسعه این بخش کمک کند./ استانداری کرمانشاه

Ⓜ️ روابط عمومی شهرداری نودشه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.