تقدیر و تشکر شورای اسلامی نودشه و شهردار نودشه  از فرماندار پاوه
۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰:۱۵
شناسه : 589
بازدید 112
1

تقدیر و تشکر شورای اسلامی نودشه و شهردار نودشه از فرماندار پاوه ? احمدی شهردار نودشه: مردم ‌شهر نودشه از حسن توجه علاقمندی و این رویکرد مسئوولانه و خدمت مدارانه فرماندار محترم شهرستان پاوه در مدیریت شهری را ارج می نهند. ?شهردار نودشه در راستای فرآیند تصویب اعتبار عمران شهری بیان کرد : نگاه ویژه […]

ارسال توسط :
پ
پ

تقدیر و تشکر شورای اسلامی نودشه و شهردار نودشه از فرماندار پاوه
? احمدی شهردار نودشه:
مردم ‌شهر نودشه از حسن توجه علاقمندی و این رویکرد مسئوولانه و خدمت مدارانه فرماندار محترم شهرستان پاوه در مدیریت شهری را ارج می نهند.
?شهردار نودشه در راستای فرآیند تصویب اعتبار عمران شهری بیان کرد : نگاه ویژه فرماندار محترم شهرستان پاوه در راستای تصویب اعتبار عمران شهری از رقم ۱۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریالی نام برد، که این اعتبار نسبت به سال قبل افزایش قابل ملاحضه داشته است ، و این امر را نوید بخش فصل جدیدی در تسریع خدمات و برنامه ریزی موثر و متنوع و تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی خواند.
? در ادامه مراتب قدر دانی و تشکر خود و شورای اسلامی و شهردار نودشه را در بذل و عنایت و توجه فرماندار پاوه را ضمن پیگیری و و بازدید میدانی توام با جلسات مکرر با پیگیری های فراوان درسطح استان نسبت به پیگیری و تصویب اعتبار قابل ملاحضه اولیه از محل اعتبارات عمرانی را که نمایانگر اشرافیت و دقت نظر ایشان در عرصه مدیریت شهری می باشد را ابراز داشت.
? شهردار نودشه رویکرد خاص فرماندار محترم نسبت به توسعه زیر ساخت های شهری را بسیار مدبرانه بیان داشت ، که این امر مصادق بارز اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل می باشد.
? با همسویی،هم فکری وهم نوایی،مسوولان امر با تمام قدرت و توان سعی در رفع مشکلات و مساعدت در راستای خدمات و همچنین برنامه ریزی و اجرای پروژه های موثر و متنوعی شاهد باشیم که مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

? شهردار نودشه در پایان اشاره کرد مردم شهر نودشه از حسن توجه علاقمندی و این رویکرد مسئوولانه و خدمت مدارانه فرماندار محترم شهرستان پاوه در مدیریت شهری را ارج می نهند.

?در پایان با تقدیم لوح سپاس به جناب اقای مهندس بالایی به پاس تلاشها وزحمات ایشان تقدیر وتشکر به عمل امد .

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.