در اولین روز از دهه مبارک فجر ، زنگ انقلاب در مدارس بخش نوسود با حضور اعضای شورای اداری ، معلمان و دانش آموزان به صدا درآمد
۰۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰:۲۱
شناسه : 595
بازدید 94
1

در نخستین روز از دهه مبارک فجر ، زنگ انقلاب در مدارس بخش نوسود با حضور اعضای شورای اداری ، معلمان و دانش آموزان به صدا درآمد.در این مراسم آقای ویسی رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود ضمن تبریک دهه مبارک فجر ، مطالبی را پیرامون انقلاب و دهه فجر بیان نمود ?در ادامه اعضای […]

ارسال توسط :
پ
پ

در نخستین روز از دهه مبارک فجر ، زنگ انقلاب در مدارس بخش نوسود با حضور اعضای شورای اداری ، معلمان و دانش آموزان به صدا درآمد.در این مراسم آقای ویسی رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود ضمن تبریک دهه مبارک فجر ، مطالبی را پیرامون انقلاب و دهه فجر بیان نمود
?در ادامه اعضای شورای اداری بخش با امامان جماعت شهرهای نوسود و نودشه جناب حاج ماموستا ملا عینی امام جمعه محترم شهر نوسود و جناب حاج ماموستا ملا مبارکشاهی امام جمعه شهر نودشه دیدار و ضمن گرامی داشت این روز خجسته بار دیگر با آرمان های معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا… خامنه ای تجدید میثاق نمودند.
?در این دیدار ابتدا آقای جهانبانی بخشدار نوسود ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر افزود : از ابتدای انقلاب تاکنون تمامی دولت هایی که بر سر کار آمده اند در حد توان خود خدماتی را به ملت شریف ایران ارائه نموده که قعطا مردم لیاقت و شایسته این خدمات و دستاوردها بوده و هستند.
?وی گفت : خوشبختانه شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی که در ایام انقلاب سال ۵۷ مطرح گردید؛ در قالب شعار نمانده و امروز با تقدیم ۲۱۳۰۰۰ شهید تحقق یافته است. ما نیز بایستی همواره این شعار آویزه ی گوشمان باشد.
?در این دیدار ماموستا عینی ضمن تائید مطالب مطروحه ، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقدیر از زحمات و تلاش های مسئولین از ابتدای انقلاب تاکنون ، و با عنوان نمودن افزایش محبت بین علما و مسئولین در چنین دیدارهایی، خواستار اهتمام و جدیت مسئولین در حفظ دستاوردهای انقلاب و ارائه خدمت هر چه بهتر و درخور به مردم شریف منطقه شدند.
?شورای اداری بخش هم چنین با حضور در منزل امام جمعه شهر نودشه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به وی و مردم نودشه تبریک گفتند ، بخشدار نوسود در این دیدار ضمن اشاره به حوادث و چگونگی شکل گیری حوادث قبل از انقلاب گفت : امروز حفظ دستاورهای نظام بسی دشوارتر از خود انقلاب است. انقلاب ما بر دو پایه و محور اصلی مردمی بودن و اسلامی بودن شکل گرفته که امروزه دشمنان ما و استکبار جهانی این موضوع را به درستی تشخیص داده است. به همین دلیل نیز همواره با ترفندهایی از قبیل حقوق بشر ، انرژی هسته ایی ، سلاح های دفاعی و… درصدد فشار مضاعف بر مردم و دور نمودن آنها از اصل انقلاب نموده اند. که خوشبختانه همواره ناکام مانده اند. از طرفی دشمنان انقلاب به منظور جدا نمودن اسلام از انقلاب به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی روی آورده و قصد دارند جوانان و نسل جدید را با وارونه نمودن ارزشهای اسلامی و سایر برنامه های خود از انقلاب و آرمان های آن جدا نمایند.
?بخشدار نوسود هم چنین افزود : به همین دلیل است که مقام معظم رهبری (مد) بعنوان تئوریسین بزرگ سیاسی و اجتماعی کشور همیشه تأکید مکرر بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن مسئولین و مردم داشته و دارند. وی هم چنین گفت :اگر انقلاب را دگرگونی در نظر بگیریم، منظور از انقلابی ماندن ایجاد دگرگونی درونی در راستای اعتلای انسانیت و تسری این مهم به جامعه است که در صورت این مهم، جامعه ای انقلابی و پایدار خواهیم داشت. امیدوارم که همه ی ما انقلابی بمانیم.
?در پایان حاج ماموستا ملا مبارکشاهی امام جمعه شهر نودشه ، ضمن تبریک دهه مبارک فجر اجرای برنامه های مدون فرهنگی را یکی از راهکار های اصلی مبارزه با تهاجم فرهنگی دانست. ایشان آشنا نمودن نسل جوانان کشور را با قرآن و اسلام را از گزینه های مناسب جهت حفظ جوانان از آسیب ها و گزند دشمنان اسلام و انقلاب بیان نمود.

Ⓜ️ روابط عمومی شهرداری نودشه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.