سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف در نشست پروژه انتقال آب بل به ۸ روستای نوسود
۲۹ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸
شناسه : 831
بازدید 65
2

سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف در نشست پروژه انتقال آب بل به ۸ روستای نوسود 🔹 در دولت آقای رئیسی تصمیات خوبی برای حل مشکلات آبی روستاها گرفته شده است. و قرارگاه امام حسن(ع) خاص همین کار راه اندازی شده است. 🔹 وزارت نیرو، مجموعه ی آبفای کشور و در استان هم […]

ارسال توسط :
پ
پ

سردار محمد نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف در نشست پروژه انتقال آب بل به ۸ روستای نوسود

🔹 در دولت آقای رئیسی تصمیات خوبی برای حل مشکلات آبی روستاها گرفته شده است. و قرارگاه امام حسن(ع) خاص همین کار راه اندازی شده است.

🔹 وزارت نیرو، مجموعه ی آبفای کشور و در استان هم رده های سپاه و شرکت های آبفای استان ها عملا با هم کاری را شروع کردند که ان شاءلله خدا هم کمک کند که به نتیجه برسد.

🔹 این یک کار جهادی است که هم با مدیریت و و هم با سرعت انجام بگیرد که بخشی از تنش های آبی در شهرستان پاوه مدیریت شود.

🔹 به لحاظ تجربه مدیریتی که دارم در این طرح اگر استان و شهرستانی زودتر بتواند اقدامات اولیه ی آن را انجام دهد جلوتر خواهد بود و زودتر به نتیجه خواهد رسید. اگر استانی کارها را به کندی انجام دهد و نتواند کاری انجام دهد ممکن است کار ابتر بماند،معلوم نیست توانی که دولت گذاشته است تا کی ادامه پیدا کند پس باید زودتر این پروژه را به سرانجام برسانیم تا تنش آبی را مدیریت نماییم.

🔹 الان دولت پای کار آمده است و سپاه هم تقریبا همه ی قرارگاه های استانی و منطقه ای خود را درگیر این کار کرده است.

🔹 ما اولین پروژه ای که در قرار گاه نجف و با هماهنگی آبفا شروع کردیم همین پروژه ی انتقال اب به ۸ روستا نوسود است. البته پروژهایی دیگر در دیگرمناطق استان داریم.

🔹 همه ی ما باید کمک کنیم که مشکلی از مشکلات مردم منطقه حل شود. ما اقدامات اولیه رو انجام دادیم اما مهمترین کار که مقداری هم زمان بر است انتقال آب از شهر نودشه تا کل چنار است که باید با کمک سایر مسئولین این کار را در اسرع وقت انجام دهیم.

🗓۲۶ تیر ۱۴۰۱

 

Ⓜ️ روابط عمومی شهرداری نودشه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.