کرمعلی زارعی مدیر کل پدافندغیر‌عامل استان
۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
شناسه : 467
بازدید 110
2

کرمعلی زارعی مدیر کل پدافندغیر‌عامل استان در همایش کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی که امروز در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد؛ گفت: ?هفته پدافند غیرعامل فرصتی است که به مسائل راهبردی، اساسی و کاربردی پدافند غیرعامل توجه شود و به عنوان یک ضرورت و امر مهم در دستور کار قرار […]

ارسال توسط :
پ
پ

کرمعلی زارعی مدیر کل پدافندغیر‌عامل استان در همایش کارگروه سازماندهی و مشارکت های مردمی که امروز در حسینیه ثارالله سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد؛ گفت:

?هفته پدافند غیرعامل فرصتی است که به مسائل راهبردی، اساسی و کاربردی پدافند غیرعامل توجه شود و به عنوان یک ضرورت و امر مهم در دستور کار قرار گیرد.

?پدافند غیر عامل یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و نباید مورد غفلت واقع شود؛ بنابراین نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار در پدافند غیرعامل ضرورت دارد.

?با توجه به حمله سایبری به سیستم هوشمند پمپ بنزینهای کل کشور و وجود تهدیدات متنوع و متصور، این امکان وجودارد که کشور هرلحظه مورد حمله سایبری قرار بگیرد و می‌طلبد که کشور زیر ساخت ها و مراکز ثقل خود را در برابر حملات احتمالی ایمن نماید تا درمواقع اقدام حمله دشمن دچار خسارت نشویم.

?اهمیت پدافند به حدی است که در تمامی کشورها مورد تاکید است و تاکنون کارهای خیلی خوبی در بحث پدافند غیر عامل در زیر ساخت ها و مراکز ثقل کشور به انجام رسیده است.

?عمل به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با سیاست‌های کلی پدافند غیرعامل به ویژه شعار سال مبنی بر تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها یک نوع دفاع است.

?نادیده گرفتن جایگاه و اهمیت پدافند غیرعامل در زندگی مردم می تواند خسارات جبران‌ناپذیر به استان تحمیل کند.

?ایمن سازی مراکز حیاتی، حساس و مهم، ارتقاء قابلیت بقا در حفظ استان در شرایط بحران، فرهنگ سازی و ایجاد باور عمومی در مورد تاثیرات پدافند غیر عامل، افزایش آستانه مقاومت ملی و تقویت مولفه های مقاومت در برابر تهدیدات دشمن، نهادینه کردن رعایت اصول و ضوابط پدافند غیرعامل در طرح های توسعه و منتهی به ایجاد مراکز طبقه بندی و به حداقل رساندن تاثیر تهدیدات نظامی دشمن بر زیرساخت های حیاتی و حساس از اهداف کلان پدافند غیرعامل است.

♻️پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.